France

Університет Жана Мулена Ліона 3 прагне надавати безпосередню підтримку своїм студентам, зокрема українським, російським та білоруським студентам у Ліоні, чиє повсякденне життя, особливо в матеріальному та фінансовому плані, надзвичайно ускладнене нинішніми обставинами.

Фонд екстреної допомоги
Фонд екстреної допомоги надаватиме зацікавленим студентам поновлювану допомогу в розмірі до 500 євро на місяць.

Ця схема також відкрита для біженців з конфлікту, які можуть бути прийняті до університету за умови, що вони мають дозвіл приєднатися до курсу та вжили заходів для вступу до Університету Жана Мулена Ліона 3.

Крім того, Університет Жана Мулена вживає заходів, щоб захистити становище студентів університету, які перебувають у регіонах, постраждалих від конфлікту, покриваючи витрати на їх репатріацію.

Індивідуальна допомога та психологічна підтримка
Кризовий відділ, створений для надання їм психологічної підтримки та моніторингу їх ситуації, на додаток до матеріальної допомоги зв’яжеться із зацікавленими студентами індивідуально.

Зарахування в університетський диплом DEUF (Diplôme d’études universitaires françaises)
Університет також пропонує 25 українським студентам можливість вступити до Ліону 3 за програмою Diplôme d’études universitaires françaises (DEUF – французький університетський диплом для неносій, які бажають покращити свої навички французької мови). Вони зможуть брати участь у курсах французької мови як іноземної до кінця навчального року.

Контакт | Шанталь Ортіллез, адміністративний координатор DEUF: chantal.ortillez@univ-lyon3.fr

Ресурс: сайт університету